Jestem

Jestem Twoją zmysłową, codzienną pielęgnacją.

Łączę w sobie najnowsze, przełomowe odkrycia kosmetologii

i bogactwo natury. Oferuję Twojej skórze unikalne, bardzo skuteczne

składniki najwyższej jakości oraz zmysłowe odczucia.

Powstałam z natury, wiedzy i doświadczenia.

świat naturikke badania

SKUTECZNOŚĆ

I’m Natürikké stawia na skuteczność dzięki zastosowaniu składników naturalnych o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, nawilżającym oraz odmładzającym takich jak: kwas hialuronowy czy kolagen.

W recepturach zastosowano autorską technologię SENSORI-JAPONICA, będącą nowatorskim połączeniem kwiatu kamelii japońskiej oraz aktywatora zmysłów, który pobudza węch i smak, poprzez aktywowanie w naskórku receptorów uległych deregulacji w procesie starzenia. Dodatkowo stymuluje odnowę naskórka, poprzez utrzymanie skutecznej funkcji barierowej, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej promienna.

świat naturikke

BEZPIECZEŃSTWO

Receptury I’m Natürikké to połączenie delikatnych, a zarazem skutecznych składników. Spełniają wszystkie normy i wymagania stawiane kosmetykom. Zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa. Dodatkowo zostały poddane badaniom dermatologicznym, a ich skuteczność została potwierdzona w profesjonalnych badaniach konsumenckich.

swiat naturikke

PRZYJEMNOŚĆ STOSOWANIA

Receptury I’m Natürikké powstały w oparciu o nowatorskie, naturalne bazy, w tym biomimetyczną, opatentowaną i nowoczesną bazę popartą certyfikatami ECOCERT. Zastosowaliśmy odpowiednio skomponowane emolienty, dobrane w unikalny sposób, tak aby uzyskać jak najlepsze efekty podczas aplikacji: bardzo dobrą wchłanialność, idealne rozprowadzanie oraz miękką i delikatną konsystencję.

naturikke drzewo

DOŚWIADCZENIE

Będąc polską firmą posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej, doskonale znamy dostawców opakowań i surowców, kierujemy się najwyższymi standardami w ich wyborze i dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować konsumentkom produkty najlepszej jakości w przystępnych cenach.

Zapisz się do newslettera

Akceptuję Politykę prywatności