Natürikké to kolejna i najnowsza „zielona” marka firmy Krystyna Janda Sp. z o.o.

Stworzyli ją nasi eksperci, którzy przez ostatnie dwa dziesięciolecia tworzyli kosmetyki dla wielu znanych marek, proponując klientom najnowsze zdobycze technologiczne dostępne na świecie.

Marka Natürikké, otrzymała wiele ultranowoczesnych, naturalnych składników aktywnych, których skuteczność można porównać do ich odpowiedników z segmentu produktów „technologicznych” premium oraz medycyny estetycznej.

FIRMA TO LUDZIE

Każdy się z tym zgodzi. Patrząc na to z tej perspektywy już drugie dziesięciolecie tworzymy jednolity zespół, który razem pracuje, wspiera się wzajemnie w codziennym życiu i robi to co kocha … kosmetyki, wcześniej w środowisku międzynarodowym, a teraz w polskiej firmie.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

W całym tym okresie stworzyliśmy wiele wspaniałych i nagradzanych produktów, wprowadzaliśmy na rynek polski i europejski zaawansowane koncepcje, nowoczesne i unikalne technologie. Z biegiem czasu wraz z rozwojem nauki i naszych badań wprowadzaliśmy do naszych produktów coraz doskonalsze składniki aktywne pochodzenia naturalnego.

 

naturikke zdjecie w tle

PROFESJONALNA Z NATURY

Dzisiaj postanowiliśmy pójść krok dalej i wykorzystać nasze doświadczenie z segmentu produktów premium oraz obszaru medycyny estetycznej i opracować nową „naturalną” markę, w której zamiast zaawansowanych, powszechnie znanych i cenionych przez konsumentki technologicznych związków aktywnych zastosowaliśmy ich naturalne odpowiedniki.

Nasze prace badawcze doprowadziły do wspaniałych rezultatów, dzięki którym nasze naturalne produkty uzyskały niezwykle wysoką skuteczność nie ustępując technologicznym produktom z wyższego segmentu w zakresie aplikacji, komfortu stosowania jak i bezpieczeństwa alergicznego.

Obecny poziom nauki oraz doświadczenie naszego zespołu badawczego pozwala na stworzenie „zielonej” pielęgnacji zaskakująco efektywnej, przyjemnej i przyjaznej.

Segment naturalnych kosmetyków profesjonalnych dostępnych dla każdego.

Zapisz się do newslettera

Akceptuję Politykę prywatności